להצעת מחיר

גזיבו ממותג- הדפסה דיגיטלית על בדים איכותיים ביותר המייצרת פרופילים של צבע תוסס ועשיר ללא תחרות, הדפסים חדים וברורים ורמת גימור גבוהה - כל אלה מספקים לכם מוצר איכותי ומרשים ברמה שלא נראתה עד כה בארץ ואשר תשדרג את המותג שלכם.

גזיבו ממותג - ואתם נמצאים בכל מקום!

שיווק ומיתוג הם חלק משמעותי בהתנהלותו של עסק. עם התחרות הרבה שיש היום בכל ענף, כל בעל עסק עושה את המקסימום ומחפש דרכים יצירתיות בכדי להבליט את העסק שלו על פני עסקים אחרים. ישנן היום דרכים שונות ולכל עסק מומלץ לבחור במספר אפשרויות המתאימות לתקציב, לסוג העסק ועוד. הדפסת דגלים היא דרך מצוינת לשיווק והבלטת עסק. דגלים יכולים להיות ממוקמים במגוון מקומות, זאת מעבר לכניסה לעסק. כך העסק נכנס לתודעתם של אנשים שאינם נמצאים קרוב לעסק..

איך נעשית הדפסת דגלים ?

הדפסת דגלים צריכה להיות איכותית מאוד כדי שהדגל יבלוט למרחק משמעותי וגם כדי שההדפסה תיראה משני הצדדים. לכן, כדאי לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהדפסה על דגלים. שיטה מתקדמת בה נעשית ההדפסה בחברת שייד פרו, חברה המתמחה בתחום מיתוג באמצעות דגלים, גזיבו ועוד היא סובלימציה עמוקה. בשיטת הדפסה זו הצבע עובר גם לצד השני ברמה של 95% כך שמשני צידי הדגל ההדפסה כמעט זהה לחלוטין. תוכלו לבחור בין שני סוגי דגלים: דגלים סיניים מתקפלים או דגלי חוף. הדגלים הסיניים מגיעים במידות של 2 מ' ו- 3 מ' לבחירתכם. דגלי החוף מגיעים בשלוש צורות שונות: גלשן, טיפה וסנפיר ובמספר מידות: 2, 3, 4 ו- 5 מ'.

היתרונות של דגלים מודפסים

לדגלים מודפסים ישנם מספר יתרונות:

  • הצבעוניות שלהם מושכת מיד את העין וניתן להדפיס על הדגל את לוגו העסק בכל גודל כך שיבלוט למרחק.
  • הדגלים נמצאים כל הזמן בתנועה, מה שהופך אותם לבולטים עוד יותר ביחס לשלטים העומדים בצורה סטטית.
  • הדפסת דגלים היא שיטת שיווק לא יקרה ביחס להעמדת שלטי חוצות ענקיים או שלטי לד גדולים במרכז העיר.
  • דגלים הם ניידים וניתן להעביר אותם לכל מקום על פי הצורך: אם ישנו פסטיבל, יריד, הפנינג בו אתם קובעים דוכן אך גם אם לא, ניתן להציב דגלים באופן זמני או על חוף הים.

הדפסת דגלים עכשיו על גזיבו

את הגזיבו כולנו מכירים. במיוחד בשמש הישראלית, אנו נתקלים בו בתדירות גבוהה במיוחד- פסטיבלים, דוכני מזון, פארקים, גנים, אירועים שונים ובכלל בשטחים ציבוריים רבים.

הגזיבו הוא מבנה נייד ומקורה הפתוח מכל צדדיו, מטרתו העיקרית הוא לספק צל ולצנן את מי שעומד או יושב תחתיו אך עדיין לאפשר עמידה באוויר הפתוח.

אם אתם מבינים כי ייצוג העסק שלכם צריך להיות מונח בעדיפות הראשונה, אתם בוודאי יודעים שהגזיבו יכול לשמש אתכם גם לפירסום נוסף ואפקטיבי של לוגו החברה, באמצעות הדפסת דגלים על הגזיבו עצמו ובסביבתו.

גזיבו ממותג - השיטה לבלוט בשטח

בין אם אתם פותחים עמדת מכירה של הרשמה עם גזיבו ממותג בפארק או פסטיבל או בין אם ברשותכם פוד טראק, או כל רעיון מקורי אחר, הדבר החשוב ביותר הוא שיבחינו בכם וגם יזכרו אתכם.

אז זאת תוכלו לעשות באמצעות דגלים מודפסים אשר יתנוססו לצד הגזיבו המזמין, ובאמצעות הלוגו אשר יופיע בראש הסככה ויאפשר לראות אתכם למרחקים. שייד פרו מתמחה בעיצוב ומיתוג הסככה שלכם כעמדת מכירה בודדת בשטח, בשילוב מיתוג, פירסום, וריהוט מתאים עם הקמה מהירה ויעילה. אנו נדאג לכך שלא יפספסו אתכם- קירות ממותגים, הדפסת לוגו על הגזיבו, דגלים מעוצבים, שולחנות מתקפלים, מפות ממותגות, גזיבו ממותג ועוד פתרונות יצירתיים וגמישים אשר נעמיד לרשותכם בהדפסה דיגטלית עם צבע תוסס ועשיר, ברמת הגימור הגבוהה ביותר.

לסיכום, הדפסת דגלים היא דרך מצוינת למתג את עצמכם ולשווק את העסק בצורה מושכת את העין ובולטת אך לא מעיקה ומפריעה לסביבה. גם המחיר בהתאם. חברת שייד פרו עומדת לרשתכם בכל שאלה או בקשה.

לחץ לאתר:

logo shadepro