להצעת מחיר

חברת מאסטרטנט הינה יצרן אירופאי המוביל בעולם של אוהלים מתקפלים בפתיחה מהירה (גזיבו), נחשבת למותג הטוב מסוגו בעולם והינה שם נרדף למצוינות ואיכות.
עליונותה של חברת MASTERTENT בתחום הושגה בזכות חומרי הגלם באיכות הטובה ביותר, פיתוח מוצר חזק ועמיד בכל רמת הרכיבים, פטנטים ייחודיים ועיצוב.
אלו יחד וכל אחד לחוד עושים מוצריה לחזקים, עמידים והאמינים מסוגם בעולם.
מוצריה של מאסטרטנט מגיעים במבחר גדול מאוד של מידות/צבעים ועזרים חכמים שמתאימים לאין ספור שימושים ונותנת מענה לקהל רחב של צרכנים ולשימושים רבים ומגוונים.
חברת מאסטרטנט ביססה את מעמדה בזכות מצוינות והקפדה על הפרטים הכי קטנים, וכל מוצר נבחן ונבדק תחת התקנים המחמירים ביותר, במבחר גדול של מעבדות ידועות ומובילות בתחומן שבחנו כל תחום ותחום כדי לוודא שכל המוצרים שיוצאים מידיה, מובטחים ברמת החוזק, הבטיחות והעמידות הטובים ביותר שניתן לקבל ולהשיג בתחומה.
שייד-פרו הינה המשווקת הבלעדית של חברת מאסטרטנט בישראל מזה שנים רבות ופועלת בסטנדרטים של שירות ותמיכה בכל מוצרי החברה ברמות הכי גבוהות שיש וכדי לתת חווית משתמש מושלמת.

עם אוהלי גזיבו של חברת MASTERTENT אתם מכוסים עם כל התכונות, הפונקציות והסגנונות הנכונים - מה שמקל על הופעה עם יתרון מושך לכל אירוע.

אוהלי גזיבו של מאסטרטנט מתוכננים באיטליה כדי להתעלות על דרישות השימוש היומיומי ברחבי העולם, כוללים תכונות חדשניות ונחשבים לחזקים ביותר.

מסגרות אלומיניום חזקים, משחררי כפתור ייחודיים והגנת בד הם רק חלק מהפרטים המוגנים בפטנט המבטיחים איכות גבוהה, עמידות וקלות שימוש למשך שנים רבות.

במשך למעלה משלושים שנה MASTERTENT מתוכננת ומעוצבת באיטליה תוך אספקת פתרונות אוהלי גזיבו איכותיים, אמינים והמותאמים אישית לשימוש יומיומי, אישי ומקצועי.

מבחר גדול של מידות וצבעים עומדים לרשותכם.

גזיבו 8 על 4 (8X4) הכי ענק הכי חזק 

סככה מתקפלת הכי גדולה שיש בפתיחה וסגיקה מהירה של 60 שניות בלבד!
הגזיבו מספק שטח מקורה של 32 מ"ר עבור עד 64 אנשים עומדים או 48 יושבים.

גזיבו מאסטרטנט מידות לבחירתכם

גזיבו 1.5X1.5 מטר
גזיבו 2X2 מטר
גזיבו 3X2 מטר
גזיבו 4X2 מטר
גזיבו 3X3 מטר
גזיבו 4X4 מטר
גזיבו 3X4.5 מטר
גזיבו 5X5 מטר
גזיבו 3X6 מטר
גזיבו 4X6 מטר
גזיבו 4X8 מטר
גזיבו 8 על 4

לחץ לאתר:

logo shadepro