להצעת מחיר

שייד-פרו משווקת אוהלים מתקפלים באיכות גבוהה ומקצועית בעלי איכות חומרים גבוהה מאוד, מקסימום עמידות וקלות הפעלה.
רכיבים וחומרים איכותיים ביותר, הם המאפיינים שיוצרים יחד מוצר חזק ועמיד מאוד המיועד לעבודות מאומצות ולאורך זמן ובחוזק אשר יאפשר למשתמשיו לפעול בבטחון, בתנאי שטח, ובתנאי מזג אויר משתנים ולהבטיח עמידות המוצר לאורך זמן.

גזיבו להשכרה 3X3- מתי מומלץ?

נוסעים לטיול של כמה ימים ורוצים פתרון הצללה איכותי? מארגנים אירוע בגינה וזקוקים להצללה בעלת מראה אסתטי? גזיבו להשכרה 3X3 הוא הפתרון האידיאלי עבורכם. גזיבו להשכרה ניתן לפתוח והקים בכל מקום בהתאם לצורך, הוא מתקפל כך שניתן לקחת אותו בכל רכב, להוציא, לפתוח, להתקין ולאחר השימוש גם לקפל בקלות. כך אתם לא מוותרים על הנוחות שלכם ומוצאים את הפתרון הטוב ביותר בדיוק לפרק הזמן לו אתם זקוקים

לטייל עם גזיבו ולשלוף בכל רגע

אם אתם אוהבי פיקניקים וטיולים, כולל כאלה שנמשכים יותר מיום אחד ומגיעים גם למספר ימים, גזיבו להשכרה 3>X3 הוא פתרון מצוין. בין אם אתם בוחרים בקמפינג על חוף הים, ביער או באזור פתוח אחר, הגזיבו יתן לכם הצללה ומקום מרווח. היתרון של גזיבו הוא שמצד אחד הוא פתוח אך מצד שני הוא נותן לכם הצללה ותיחום שמפריד אתכם מהסביבה במידה מסוימת, כך שאתם מקבלים גם פרטיות. אם טיול כזה נעשה אחת לתקופה ולא כל שבוע- שבועיים, גזיבו להשכרה עדיף לכם על פני קניית גזיבו. כך תשלמו בדיוק בהתאם לשימוש ולא מעבר.

אירוע חגיגי בגינה הפרטית בעזרת גזיבו להשכרה 3X3

לכולנו יש מדי פעם שמחות או אירועים שמאפשרים לשבור את השגרה: יום הולדת, בת או בר מצווה ועוד. למי שיש גינה גדולה יחסית, גזיבו להשכרה הוא פתרון נהדר. גזיבו בצבע לבן נותן אווירה חגיגית. ניתן לשכור יותר מאחד בהתאם לכמות המוזמנים. גם אם תשלמו בהתאם למספר הגזיבו ששכרתם, אין ספק שהתשלום עדיין יהיה נמוך יותר מההוצאה עבור אירוע באולם ואפילו במסעדה.

לקדם את העסק שלכם בעזרת גזיבו

שימוש נוסף שניתן לעשות בגזיבו הוא למטרה עסקית כמו לקחת חלק בהפנינג או פסטיבל. ישנם מקומות בהם תצטרכו לדאוג בעצמכם לדוכן וכל מה שנדרש  סביב. גזיבו להשכרה 3X 3 יהיה בולט מספיק וימשוך אל הדוכן שלכם אנשים שיתעניינו ויבואו גם בגלל המראה האסתטי של הגזיבו.

חברת שייד פרו מספקת גזיבו להשכרה וציוד למחנאות ברמה הגבוהה ביותר כמו גם גזיבו ממותגים, דגלים ממותגים לקידום העסק ודוכנים לשיווק.

לחץ לאתר:

logo shadepro