להצעת מחיר

דגלים הם המוצרים הפופולריים ביותר להעברת המיתוג והמסר שלכם ומתאימים לאירועי ספורט, השקת מותג, מסיבות, ביתנים, דוכני מכירה, תערוכות ופירסום העסק שלכם בכל אירוע שרק תחשבו עליו...
דגלים סיניים של חברת שייד-פרו מודפסים בטכנולוגיה מתקדמת הנקראת סובלימציה עמוקה, בה הצבע עובר 95% גם לצידו השני של הבד כך שהעיצוב יראה גם בצידו השני של הדגל סיני.
איכויות הדפוס הדיגיטלי הגבוהות ואיכות הבדים שלנו מאפשרים לכם לעצב את הדגל ללא הגבלת צבעים ובהתאמה לתדמית העיצובית שלכם.
ניתן להזמין את הדגלים הסיניים ב-3 מידות סטנדרטיות לבחירתכם:
1 מטר, 2 מטר ו-3 מטר ובמידות שונות לפי הזמנה מיוחדת.
בשייד-פרו עומדת לרשותכם מחלקת גרפיקה ודפוס המתמחה בעיצוב והדפסת דגלים.
ניתן להזמין ערכת דגל הכוללת: דגל, בסיס ברזל, מוט לדגל, לאגר(מאפשר את סיבוב הדגל) ותיק נשיאה.

הדפסה על דגלים ככלי שיווקי

כאשר מבצעים הדפסה על דגלים סיניים למטרות פרסום ניתן לנצל את הכח של הדגל על מנת ליצור מודעות לחברה שאותה מפרסמים. יצירת מודעות היא שלב חשוב בכל מסע שיווק ופרסום ובכל תהליך מיתוגי.

הדפסה זו היא שימושית במיוחד כאשר מקימים אירוע חוצות כלשהו או אפילו אם מקימים אוהלים בים וניתן להצמיד להם דגלים פרסומיים. היתרון של פרסום על דגל סיני הוא שמלבד להוצאה על ההדפסה עצמה, מדובר באלמנט שניתן לתלות אותו במקומות רבים מבלי להידרש לעלויות נוספות.

כל אחד יכול להקים אוהל בים ולתלות עליו דגלים. זוהי לא הפרה של שום חוק או תקנה. וכך מתקבל אמצעי פרסום קל, פשוט ונוח. הדבר מתאים במיוחד לעסקים קטנים שרוצים לפרסם במקומות ציבוריים מבלי להשקיע תקציב גדול בשיווק עצמו.

הדפסה על דגלים – כלי מיתוגי מצוין

הדפסה על דגלים סיניים היא אמצעי נוח ביותר לפרסום ומיתוג, כאמור. ישנן חברות שמאפשרות הדפסה מסוג זה ובפורמט הזה. הדגלים עצמם יכולים לבוא בגדלים שונים, על פי בחירה, ובצבעים שונים גם כן. מלאכת התלייה של הדגלים אינה מסובכת ואינה דורשת הכנות מיוחדות.

הפורמט הזה מתאים במיוחד לפרסום בחוף הים. על החוף ניתן להקים אוהלים ולתלות עליהם את הדגלים הפרסומיים. בנוסף לנוחות של הרעיון, הוא גם מקורי ויכול להביא לקוחות ממקומות בלתי צפויים שאולי בעל העסק אפילו לא חשב עליהם קודם לכן.

לקנות מהמקצוענים

חברת שייד-פרו היא אחת מאותן חברות המתמחות בהדפסה שיווקית על דגלים. מדובר בחברה המשווקת קודם כל פתרונות מחסה וצל לקהל הרחב. דרך החברה ניתן לקנות גם גזיבואים, אוהלים מתנפחים, שמשיות, אמצעי תאורה ועוד.

פתרונות הצללה אלה טומנים בחובם את האפשרות למיתוג. רבים מהמוצרים שהחברה מציעה ניתנים למיתוג ואפשר להדפיס עליהם לוגו, שם חברה וסלוגן פרסומי כלשהו. זוהי דרך מצוינת לבצע פרסום בהשקעה נמוכה יחסית.

החברה מתמחה במיוחד בביצוע הדפסה על דגלים ומציעה לשלב דגלים אלו במוצרים האחרים של החברה שנועדו למטרות של מציאת פתרונות מחסה וצל.

לחץ לאתר:

logo shadepro