להצעת מחיר

דגלים הם המוצרים הפופולריים ביותר להעברת המיתוג והמסר שלכם ומתאימים לאירועי ספורט, השקת מותג, מסיבות, ביתנים, דוכני מכירה, תערוכות ופירסום העסק שלכם בכל אירוע שרק תחשבו עליו...

דגלי החוף של שייד-פרו מודפסים בטכנולוגיה מתקדמת הנקראת סובלימציה עמוקה, בה הצבע עובר 95% גם לצידו השני של הבד כך שהעיצוב יראה גם בצידו השני של הדגל.

ניתן להזמין את הדגלים ב-3 צורות שונות: דגל גלשן, דגל טיפה ו-דגל סנפיר המגיעים ב-4 מידות שונות: 2 מטר, 3 מטר, 4 מטר ו-5 מטר.

איכויות הדפוס הדיגיטלי הגבוהות ואיכות הבדים שלנו מאפשרים לכם לעצב את הדגל ללא הגבלת צבעים ובהתאמה לתדמית העיצובית שלכם.
בשייד-פרו עומדת לרשותכם מחלקת גרפיקה ודפוס המתמחה בעיצוב והדפסת דגלים.

 

 

לקדם את העסק עם דגלי חוף

כשחושבים על דגלי חוף עולה לרוב תמונה של דגל המתנופף מעל סוכת המציל או על קו המים בצבעי אדום, לבן (נדיר- תודו...) או שחור, אבל דגלי חוף הוא מושג רחב הרבה יותר ומתקשר בכלל עם שיווק וקידום העסק שלכם. הכוונה היא לאותם דגלים מודפסים וממותגים עליהם מתנוסס שם העסק שלכם בצורה בולטת. יותר ויותר עסקים מנצלים היום הזדמנויות הנקרות בדרכם כמו אירועים, פסטיבלים וגם על שפת הים בעונת הרחצה וממתגים ומקדמים את עצמם עם אותם דגלים.

דגלי חוף- למה זה כדאי

בכמה מילים: כי זהו אמצעי מצוין לקידום ומיתוג. אם נכנסים יותר לעומק, דגלי חוף הם בעלי מידות גדולות ובולטים מאוד בשטח. התנועה של בד הדגל מושכת עוד את העין, יותר מאשר אם היה מדובר על שלט סטטי. הדגלים הם צבעוניים, ניתן להדפיס את שם המותג בגודל כזה שלא יחמוק מן העין. בניגוד לשלטים גדולים, ניתן לשים מספר דגלים הנושאים את שם החברה שלכם מבלי ליצור מראה מוגזם או מעיק. כמובן שדגלי חוף הן דרך נוספת ולא בלעדית למיתוג ושיווק. דגלים אלה מתאימים מאוד לאירועי ספורט והפנינג ומשתלבים היטב עם עונת הקיץ. 

סוגים שונים של דגלים

ניתן לבחור סוגים שונים של דגלי חוף. הבדל ראשון בין סוגים שונים של דגלים הוא הגובה אליו הם מתנשאים וגם גודל הדגל. חשוב שהדגל יהיה גדול מספיק בכדי שיהיה אפשר לראות את הכתוב עליו גם מרחוק. אנו מציעים דגלים במידות של 2-5 מ'. הבדל נוסף הוא בצורת הדגל. ישנם דגלים בצורת סנפיר, בצורת גלשן או בצורת טיפה (בכל זאת, ים הוא המקום המרכזי לדגלי חוף...)

הדפסה שתראה מכל הכיוונים

חשוב להזמין את הדגלים שלכם אצל חברה מקצועית, רצינית אשר מנוסה בכל הקשור לייצור דגלים למטרות מיתוג. החלק החשוב בדגלים הוא כמובן הדפסה איכותית וברורה אשר תראה משני צידי הדגל. אנו בחברת שייד פרו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת הנקראת סובלימציה עמוקה. בשיטה זו ההדפסה היא חזקה מספיק בכדי שתראה משני צידי הדגל ללא צורך להדפיס על הצד השני. הדבר כמובן חסכוני יותר מכל הבחינות. איכות הבד המעולה יוצרת דגל חזק ועמיד גם בפני הרוחות שיש לפעמים בחוף הים.

רוצים לחזק את העסק? דגלי חוף להצבתם בחוף הים או באירועים שונים יעשו היטב את העבודה. אנו בחברת שייד פרו עומדים לרשותכם.

לחץ לאתר:

logo shadepro