להצעת מחיר

שייד-פרו משווקת מתקני מיתוג ותצוגה ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר המותאמים למיתוג שלכם.
לא תצליחו להתעלם ממתקני התצוגה המיוחדים שלנו אשר מושכים את העין ומבליטים אתכם בכל אירוע.
מגוון רחב של מתקנים, הדפסה דיגיטאלית ואיכות בדים גבוהה מספקת לכם מוצר מרהיב בעל צבע תוסס ועשיר בעל נוכחות בשטח.
מהיר להרכבה ללא כלי עבודה, מתקפל בקלות לאריזה קטנה וקל לשינוע בכל רכב.
בשייד-פרו עומדת לרשותכם מחלקת גרפיקה ודפוס המתמחה בעיצוב ובמתן פתרונות הדפסה.

 

 

הדפסת דגלים למטרות מיתוג

ישנם אמצעים רבים שבעזרתם ניתן למתג ולשווק עסקים. אחת מהדרכים המקובלות והטובות היא הדפסה של הלוגו ומותג העסק על אביזרים שונים ובמקומות שונים. הדפסת דגלים למטרות פרסום היא אחת מהדרכים הללו.

את הלוגו של החברה ניתן להדפיס על עטים ולחלק אותם, ניתן להדפיס על מוצרי הלבשה וגם כמובן על שלטים ושלטי חוצות. מבחינה פסיכולוגית, כאשר לקוח פוטנציאלי נתקל בשם המותג או בלוגו שלו במקרים שונים – גדלה המודעות שלו למותג וגדל הסיכוי שיבחר במוצר שהוא מכיר כאשר יזדקק לקנייה מהסוג הזה. 

לכן מפרסמים משקיעים מאמצים רבים בהפצת הלוגו הממותג שלהם ושם החברה במקומות רבים ככל האפשר. זה גם מה שעומד מאחורי החלטות שיווקיות כמו לתת חסות לקבוצת ספורט מסוימת או למקום מסוים. ככל שאנשים נתקלים יותר בשם המותג זוכרים אותו – הוא נתפס בעיניהם כאמין יותר ויילקח בחשבון בזמן המתאים לקנייה. 

הדפסת דגלים כאמצעי שיווק

אחת מהדרכים המקוריות בארץ לבצע מיתוג שכזה הא באמצעות הדפסת דגלים עם לוגו ושם החברה. את הדגלים האלו רואים במקומות כמו חוף הים, למשל. ניתן להדפיס דגלים ממותגים בקנה מידה גדול ואז לתלות אותם על אוהלים או גזיבואים בחוף הים. 

זהו מקום שבו הם ימשכו תשומת לב רבה ויוכלו לסייע למאמצי השיווק של החברה או העסק. מכיוון שזהו גם רעיון מקורי ויצירתי, יש סיכוי גדול יותר שאנשים המבלים בים ישימו לב לדגלים האלו ויזכרו אותם ואת המותג שהופיע עליהם. 

מקוריות ויצירתיות

פרסום הוא תחום בו למקוריות יש חשיבות מכרעת. אנשים אוהבים פרסומות חכמות שמתייחסות אליהם כאל צרכנים בעלי מודעות ואינטליגנציה. הדפסה של דגלים למטרות פרסום היא צעד יצירתי שמנצל את העובדה שניתן לשים דגל על אוהלים או ציליות בים וזאת מבלי לגרום לתחושת אי נוחות אצל המבלים בחוף ומבלי לשווק בצורה אגרסיבית מדיי. 

אם אתם רוצים לבצע הדפסת דגלים למטרות פרסום, חברת שייד-פרו מייבאת ומשווקת דגלים שכאלו וגם מגוון מוצרים של פתרונות מחסה וצל.

 

לחץ לאתר:

logo shadepro