להצעת מחיר

סגירת חורף - גזיבו מוגן גשם

גזיבו מתקפל מסדרות: זד, טיטאן ומאסטרטנט בעלי עמידות לגשמים ומהירים להקמה בתוך 60 שניות בלבד.

יריעת גג דוחה מים, עמיד וחזק ביותר ומתאים לשימוש בימי החורף.

סגירת הקירות מתבצעת במהירות ובקלות תוך דקות ע"י צמדנים (סקוצ'ים) ורוכסנים וניתנים להסרה במהירות.

סט הקירות מגיע עם דלת, 2 חלונות וקיר אטום.

למסעדות ובתי קפה ניתן להזמין גזיבו במידה גדולה וקירות שקופים או עם קירות עם חלונות גדולים.

 

אמצעי זהירות:

להגנה מפני רוחות יש לעגן את הגזיבו לקרקע בעזרת סט יתדות ומיתרים המצורפים לערכה.

חל איסור להשאיר את הגזיבו פתוח וללא השגחה מחשש לרוחות חזקות ובלתי צפויות העלולות לגרום נזק.

ניתן להזמין סגירת חורף קירות משמשונית בשילוב PVC שקוף

 

 

ליצור הצללה איכותית עם גזיבו מקצועי

בארץ שמשית כמו שלנו הצללה הכרחית לפחות בחלק משעות היום על מנת שנוכל לשבת בחוץ בכיף. הצורך בהצללה קיים גם עבור אנשים פרטיים שרוצים לשבת בגינה או בחוף הים וגם עבור גורמים ציבוריים או מסחריים. גזיבו מקצועי משמש כפתרון הצללה מצוין גם בגינות פרטיות וגם לצורך קיום שווקים, ירידים, לינת שטח ועוד. איך כדאי לבחור גזיבו מקצועי? למה חשוב לשים לב?

איך נבדיל בין סוגים שונים של גזיבו?

כשנכנסים לעומק הגזיבו, אפשר להבחין בין כמה סוגים עיקריים. האבחנה הראשונה היא בין גזיבו קבוע לגזיבו מתקפל. בשני המקרים יתכן שמדובר על גזיבו מקצועי ואיכותי אך אופן השימוש וגם המטרות שונות. כאשר הגזיבו נדרש באופן זמני, לשהיה של מספר שעות ואפילו כמה ימים נוח שיהיה מתקפל. אם מדובר על שימוש ארוך טווח, ניתן להשתמש בגזיבו קבוע שנחשב גם חזק יותר. הבדל נוסף הוא החומר ממנו עשוי הגזיבו. ישנם כאלה העשויים מתכת, עץ או במבוק. הבדל אחר הוא בצורה: ישנם כאלה הדומים יותר לסככה לעומת כאלה הדומים לביתן או לאוהל.

איך לבחור גזיבו מקצועי שיתאים לצרכים שלנו?

פרמטר שחשוב לשים לב אליו הוא קודם כל הגודל: כמה אנשים אמור הגזיבו לשרת. ניתן למצוא גזיבו מקצועי בגודל 4X4, 5X5, 6X4, או 8X4. שני האחרונים הם מוארכים ומתאימים לכמות גדולה יחסית של אנשים. שני הראשונים מתאימים לשימוש משפחתי. דבר נוסף שיש לשים לב אליו הוא האם נרצה גזיבו מתקפל או קבוע. גזיבו מקצועי מתקפל שהוא איכותי עדיין חזק מספיק בכדי לעמוד בפני השמש לאורך זמן וגם בפני זג אוויר חורפי. אם חשוב המראה החיצוני של הגזיבו אפשר גם לבדוק את צורתו ולהחליט האם מתאימה צורת סככה או שחשוב מראה יוקרתי יותר הדומה לביתן.

גזיבו מקצועי- רק אצל מקצוענים

 

כן, אם אתם רוצים מוצר איכותי באמת כמו גזיבו מקצועי, שהוא גזיבו חזק, נוח ועם זאת מתקפל בקלות, חשוב לפנות לחברה מקצועית בתחום, חברה רצינית העוסקת בתחום שנים. חברת שייד פרו מציעה פתרונות מחסה והצללה המיוצרים על ידי חברות מובילות בתחום. אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה ונשמח לעזור.

 

לחץ לאתר:

logo shadepro